Translate

poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Dobry początek?

Zaczynam! Zbierałam się już od dawna, jeden blog już nawet zaczęłam, ale coś nie wyszło. Może teraz w końcu się uda. O czym będzie ten blog? O szeroko pojętym pięknie tworzenia.

...moment. Właśnie moja córka coś potłukła. Pójdę sprawdzić.

Jestem z powrotem. Tak jak się spodziewałam moja córka (lat 3,5) rozpoczęła usuwanie skutków swojego rozrabiania. Sprzątnęła stłuczony słoik używając do tego szczotki do zamiatania na długim kiju i  łopatki do piasku. Nawet fachowo. Nieznacznie poprawiłam.

Wracając do tematu, jestem osobą pasjonującą się wszelakimi pracami ręcznymi. W tej chwili jest to: szydełkowanie(moje ulubione), robienie na drutach (w dużo mniejszym stopniu), projektowanie i szycie (lubię, co z tego wychodzi), lepienie (z plasteliny, z modeliny i masy solnej),malowanie i rysowanie (no, powiedzmy - coś tam nabazgrzę), prace z papieru (różne), aranżacja wnętrz (w miarę własnych potrzeb), makijaż, nails art. Tyle pamiętam. A, i gotowanie - bo gotowanie też jest dla mnie formą sztuki. Nie mówię że na tym się skończy. Na pewno nie. Wiele technik mi się bardzo podoba i kiedyś się ich nauczę. W pracy przyświeca mi idea piękna i estetyki. Przynajmniej tak ma być. Niestety nie mam zdjęć wszystkich moich "dzieł". To takie moje mini galeryjki: stara tu i tu  i nowsza tu. Chaos, wkrótce uporządkuję, ale nie chciałam już dłużej zwlekać z rozpoczęciem bloga. Inne prace będę pokazywać sukcesywnie.

Moje prace to temat przewodni tego bloga. Ale będzie też o mojej córce, o książkach, o codziennych sprawach.

To mój debiut jeśli chodzi o publikowanie postów na bloggerze. Mam nadzieję, że się polubimy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...