Translate

wtorek, 5 czerwca 2012

Wyróżnienie blogowe: Versatile Blogger

Kochani, od kilku dni nie mam internetu i jeszcze przez kilka następnych mieć nie będę. Mam przygotowanych kilka postów robótkowych, ale nie mogę ich teraz "puścić". Ten miałam w liście postów już wcześniej, więc nie zostawię Was bez niczego ;-).

Wyróżnienia są bardzo, ale to bardzo miłe. Oznaczają, że nasza praca podoba się innym i zostaje doceniona. Mimo to wiele osób decyduje się ich nie przyjmować. Pewnie to niechęć do wszelkiego rodzaju "łańcuszków" i pewnego rodzaju presja. Rozumiem to i przyznam, że również miałam kiedyś mieszane uczucia. Po zastanowieniu się stwierdziłam, że skoro ktoś nas w ten sposób zauważył to należy jak najbardziej przyjąć i podziękować. A jeśli nie chcesz, nie musisz bawić się w "podaj dalej" ;-))).


Niniejszym dziękuję Kasi z bloga moje-sanktuarium.blogspot.com. Jest mi niezmiernie miło i cieszę się, że mnie wyróżniłaś mimo, że gościsz u mnie od niedawna. Buziaczki, Kasieńko ;-* Jestem versatile (czyli wszechstronna), juhuuuuuuuu!

Wedle zasad należy podać 10 inspirujących blogów, ale... jak mam to zrobić, skoro uwielbiam wszystkie blogi ze swojego blogrolla, a nawet nie wiem czy wszystkie ulubione tam wkleiłam? Wypisałam poniżej 10 blogów, ale podkreślam, że nie tylko te lubię i cenię. Od razu Was przepraszam, że pewnie pominęłam wiele Waszych zdolności, ale macie ich tyle, że naprawdę nie sposób było wszystkie wymienić ;-). Kolejność przypadkowa.

Autorka bloga arctia.blogspot.com robi niepowtarzalną biżuterię z modeliny fimo, piaskuje szkło w przepiękne i różnorakie wzory. Ta pomysłowość, dopracowanie, precyzja wykonania.

Szalona Anna z bloga annawia.blogspot.com filcuje, maluje, szydełkuje, robi biżuterię, nie wiem co jeszcze ;-). Na pewno zasługuje na miano wszechstronnej.

First Indian Summer z bloga firstindiansummer.blogspot.com to osoba o wielu zainteresowaniach: szydełkuje, robi na drutach, decoupage'uje, pysznie gotuje (takie mam wrażenie przy lekturze jej kulinarnego bloga), zajmuje się ogrodem, przerabia, upiększa i wymyśla ;-). Wszechstronna? Wszechstronna!

Looka (llooka.blogspot.com) - zobaczcie tylko co zrobiła ze starej, wiejskiej chatki! Na zaaranżowane przez nią wnętrza można patrzeć i patrzeć. Po za tym Looka szyje wg autorskich wzorów i lubi gotować.

Lacrima (zamotanalacrima.blogspot.com) robi przepiękne serwety na drutach, frywolitkuje, szydełkuje, robi pyszne i wymyślne przetwory. Jeszcze trochę tego pewnie by się znalazło ;-)

Ania z bloga mamaniuni.blox.pl szydełkuje, maluje, szyje, robi na drutach, dba o kwiaty w ogrodzie, a przy tym zajmuje się trójką przesłodkich dziewczynek, dla których wymyśla masę kreatywnych zabaw. To się nazywa wszechstronność ;-).

Agus2003, która prowadzi blog robotkowetoiowo.blogspot.com robi kartki, haftuje, szydełkuje, drutuje i jeszcze cały czas próbuje nowych technik.

Ilona (zilonka.blox.pl) smakowicie gotuje, filcuje, szydełkuje, robi na drutach, zajmuje się techniką decoupage'u i sutaszu, koralikuje, a jeszcze uczy rękodzieła innych. Gratuluję wszechstronności.

Agnieszka z biankowepasje.blogspot.com ma pięknie urządzony dom, oczywiście własnymi rękami, szyje, haftuje, tworzy urocze rzeczy z papieru, szydełkuje... jeszcze trochę by wymieniać ;-).

Jola z Szalonych Robótek (jolad6.blogspot.com) jest megawymyślaczką ;-). Nie dość, że szydełkuje, maluje po ścianach i nie tylko ;-), szyje, dekoruje, haftuje, to robi to z nieprawdopodobną fantazją.

Jasmin (zapachjasminu.blogspot.com) przede wszystkim jest mistrzynią w haftowaniu, ale również pięknie maluje na szkle, szyje, decoupage'uje.

Do dalszej zabawy zapraszam wszystkich, którzy mają na to ochotę ;-).

Czy lubicie wyróżnienia i zabawy blogowe?

Pozdrawiam,Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...